Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT,Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT

379 

Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT,Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT od předního výrobce Loveramics jde u nás právě teď pořídit výhodně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT,Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT levně za 379 Kč.

Katalogové číslo: 961 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT,Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT od známé kvalitní značky Loveramics lze u nás nakoupit za příznivou cenu.

Krásné šálky Hongkongské firmy Loveramics byly vyrobené s vášní a láskou. Výrobce zde ukázal, že má opravdu smysl pro detail. Kromě jednoduchého vzhledu, který lahodí oku, šálky splňují nejvyšší standardy pro profesionální použití. Prvotřídní silnostěnný porcelán, který byl páleny při teplotě 1300 ℃, dlouho udrží teplo, co je u přípravy cappuccina, opravdu důležité. Další výhodou kvalitního materiálu je vysoká odolnost, hrníčky jsou proto vhodné i do komerčních provozů. Zaoblený tvar dna umožňuje plynulé stékání a promísení kávového extraktu, co má vliv na optimální vývoj chutí. Ouško šálku je ergonomické a příjemné. Šálek byl vyroben v souladu s pokyny SCAE a SCAA. Rozměr šálku: průměr cca 9,8cm; výška cca 5,8cmRozměr podšálku: průměr cca 14,6cm; výška cca 2,4cmLze mít v myčce nádobí a používat v mikrovlnné troubě Zajímavost: firma Loveramics je již několik let sponzorem mistrovství světa v latte art. Šálky Loveramics jsou jediné šálky, které se používají v mistrovství světa v latte art a také na mistrovství světa baristů.

 

Další informace

  • Značka: Loveramics
  • Kategorie: E-SHOP > Příslušenství > Šálky
  • Katalogové číslo: 961
  • EAN:
Loveramics Šálek Loveramics Egg - Cappuccino 200ml
Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT,Šálek Loveramics Egg – Cappuccino 200ml, MINT
379