Káva zelená 1kg zrnková (Brazil Santos),Zelená káva 1kg zrnková, nepražená

299 

Káva zelená 1kg zrnková (Brazil Santos),Zelená káva 1kg zrnková, nepražená od tohoto skvělého výrobce GourmetKava lze pořídit u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Káva zelená 1kg zrnková (Brazil Santos),Zelená káva 1kg zrnková, nepražená – nyní zakoupíte od 299 Kč.

Katalogové číslo: 146 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Káva zelená 1kg zrnková (Brazil Santos),Zelená káva 1kg zrnková, nepražená od společnosti s předním postavením na trhu GourmetKava je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Specifikace: 1kg nepražená káva Brazílie Santos, 100% arabica, zrnková Zelená káva je dnes velmi vyhledávána zejména pro své pozitivní účinky v oblasti hubnutí. Jedná se o nepražená kávová zrna, která jsou narozdíl od těch tradičních pražených tvrdší a zároveň ohebnější. Obsahují také látky, které se právě pražením ztrácejí. Tou hlavní látkou je kyselina chlorigenová, antioxidant, který společně s kofeinem brání vstřebávání cukru a jeho následné přeměně v tuk. Tato kyselina také může dle tvrzení vědců napomáhat ke snížení rizika vzniku cukrovky, nebo zmenšení celulitidy. U mužů poslouží též ke snížení rizika výskytu žlučových kamenů. >> Pokud se chcete dozvědět jak kávu přípravit zelenou kávu či jak si doma upražit zelenou kávu, podívejte se na náš obsáhlý článek Příprava kávy – Zelená káva. >> Chcete větší balení? Nabízíme výhodné 1kg balení za 299Kč >> Chcete mletou kávu? Velmi to doporučujeme, zrnkovou zelenou kávu nelze snadno mlet doma, musí se namáčet a drtit. Běžný mlýnek si tak snadno zničíte. Mrkněte na 100g balení mleté zelené kávy za 99 Kč – zde!

 

Další informace

  • Značka: GourmetKava
  • Kategorie: E-SHOP > Káva > Zelená káva (nepražená)
  • Katalogové číslo: 146
  • EAN:
GourmetKava Káva zelená 1kg zrnková (Brazil Santos)
Káva zelená 1kg zrnková (Brazil Santos),Zelená káva 1kg zrnková, nepražená
299