Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica

159 

Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica od přední značky GourmetKava , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Udělejte si radost nákupem u nás online. Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica výhodně za cenu 159 Kč.

Katalogové číslo: 125 Kategorie: , Štítek:

Popis

Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica od známého předního výrobce GourmetKava lze nakoupit u nás za skvělou cenu.

Ve spojitosti s Kubou by se nám kromě doutníků měla vybavit i jedna z nejúžasnějších káv, která zaručuje vskutku gurmánský zážitek. Káva z Kuby má neobyčejné vlastnosti především díky železito-měděné půdě plné jílu, která jí propůjčuje neopakovatelnou chuť a aroma. Díky tropickému vlhkému karibskému podnebí se zde kávě neuvěřitelně daří. Plantáže jsou obdělávané vesničany, kterým většinou patří malé kousky půdy. Tamní káva je dnes oblíbená především ve Francii a v Japonsku, kam se vyváží až 70 % celkové produkce. Původ kávy: Více jak 90 % celkové produkce kubánské kávy pochází z jihovýchodní části ostrova, kde se nachází pohoří Sierra Maestra. Kávovníky se zde pěstují většinou v polostínech v kopcích. Na rozdíl od ostatních káv pocházejících z regionu střední Ameriky se na Kubě káva pěstuje v nižší nadmořské výšce, kolem 900 m.n.m. Díky tomu má téměř nulovou aciditu. Chuť kávy: Lavado se může pochlubit nejen téměř nulovou aciditou, ale také bohatým plným tělem. Chuť je příjemně jemná a sladká. Charakteristické jsou výrazné tóny hořké čokolády a karamelu s dozvukem tónů oříškových. Má bohaté aroma a můžete cítit i lehce kouřový nádech. Zpracování: mokré Odrůda: Bourbon Složení: 100% ArabicaStupeň pražení: City+ Více o přípravě kávy Espresso se dozvíte v naší sekci Příprava kávy – Espresso.

 

Další informace

  • Značka: GourmetKava
  • Kategorie: E-SHOP > Káva
  • Katalogové číslo: 125
  • EAN:
GourmetKava Káva Kuba Lavado 250g
Káva Kuba Lavado 250g,Kuba Lavado, zrnková káva arabica
159