2x kapsle Sealpod pro Nespresso ®

899 

2x kapsle Sealpod pro Nespresso ® od našeho výrobce Sealpod , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Kvalitní produkt opravdu pro každého. 2x kapsle Sealpod pro Nespresso ® v současnosti za 899 Kč.

Katalogové číslo: 405 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

2x kapsle Sealpod pro Nespresso ® od této značky Sealpod , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít.

Balení 2 kapslí nabízí tu výhodu, že si lze kávu předpřipravit, případně snadno připravovat 2 kávy po sobě bez nutnosti čekání na vychladnutí předchozí kapsle, proto Vám nabízíme toto cenově výhodnější balení. Svoboda výběru kávyDíky nerezové znovuplnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Můžete začít třeba s naší >>čerstvou kávou<<. S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá. Úspora nákladůOproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna. Nijak se nerozpadne. S přípravou každé kávy je nutné pouze použít nové víčko, které vychází na 2,49 Kč. Se znovuplnitelnou kasplí můžete uspořit až 70% nákladů. EkologieKapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. KompatibilitaKapsle Sealpod jsou kompatibilní se všemi typy Nespresso kávovarů, nikoliv Dolce Gusto a jiné systémy. Snadné použitíPoužití kapsle je velice snadné, pouze ji naplníte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru, nalepíte jednorázové víčko a vložíte do kávovaru. Každé balení obsahuje: 2x nerezová kapsle Sealpod, 1x odměrka, 1x černé víčko pro uchování čerstvosti, 100x nalepující víčko (lze dokoupit >>zde<<) Materiál: kapsle – nerez, víčko – aluminium NESPRESSO je ochranná známka společnosti Société des Produits Nestlé, S.A.

 

Další informace

  • Značka: Sealpod
  • Kategorie: E-SHOP > Káva > Plnitelné kapsle > Kapsle pro Nespresso ®
  • Katalogové číslo: 405
  • EAN:
Sealpod 2x kapsle Sealpod pro Nespresso ®
2x kapsle Sealpod pro Nespresso ®
899