Váha Brewista V2,Brewista digitální váha se stopkami V2

1879 

Váha Brewista V2,Brewista digitální váha se stopkami V2 od tohoto výrobce Brewista lze u nás pořídit za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Váha Brewista V2,Brewista digitální váha se stopkami V2 v akci za 1879 Kč.

Katalogové číslo: 645240813470 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Váha Brewista V2,Brewista digitální váha se stopkami V2 od společnosti Brewista . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu.

Profesionální baristická váha Brewista Smart Scale V2 je ideální váha pro domácnosti čí kavárně. Novinkou je pohodlné dobíjení baterie USB kabelem, čímž odpadá nutnost dokupování a výměny tužkových baterek. Kromě klasického tvrdého plastového pouzdra obdržíte i silikonový ochranný obal, který ochrání vážicí plochu před prachem, horkem či politím. Díky nanopovlaku je váha voděodolná, pokud se tedy váha dostane do kontaktu s vodou, měla by nadále pracovat, v případě, že přestane, stačí z ní vodu otřást a váhu nechat vysušit, pak bude pracovat znovu. Váha Brewista měří v rozsahu od 0,1g do 2kg a má v sobě nahráno 6 inteligentních programů, u kterých zobrazovanou hmotnost a čas udržuje po dobu 5 sekund poté, co se nádoba odstraní z váhy. Mód #1 plně manuální: uživatel si sám váhu vynuluje a sám si spustí stopkyMód #2 pro espresso: po položení šálku na váhu se váha sama vynuluje a automaticky se spustí stopkyMód #3 pro espresso: po položení šálku na váhu se automaticky vynuluje váha i čas a stopky se spustí manuálněMód #4 pro espresso: po položení šálku na váhu se váha sama vynuluje a stopky zůstanou vypnutéMód #5 pro espresso: po položení šálku na váhu se váha sama vynuluje a jakmile se začne nalévat káva, váha automaticky spustí stopky a začne vážit obsah, stopky pak vypnete ručněMód #6 pro filtrovanou kávu: po položení Chemexu či dekantéru V60 se váha automaticky vynuluje. Po nasypání správného množství kávy, užívatel váhu opět vynuluje, jakmile se začne nalévat voda, automaticky se spustí vážení a stopky. Maximální množství, které lze na váze vážit je 2kg. Rozměry: 127 x 105 mm Plocha vážení: 100 x 100 mm Nabíjecí kabel není součástí balení. Novinkou je pohodlné dobíjení baterie USB kabelem, čímž odpadá nutnost dokupování a výměny tužkových baterii. Kromě klasického tvrdého plastového obalu je k váze přibalený i silikónový ochranný obal, který jí ochrání před prachem, horkem či politím.

 

Další informace

  • Značka: Brewista
  • Kategorie: E-SHOP > Příslušenství > Digitální váhy
  • Katalogové číslo: 459
  • EAN: 645240813470
Brewista Váha Brewista V2
Váha Brewista V2,Brewista digitální váha se stopkami V2
1879