Štrbské presso unique blue zrnková káva 1 kg

651 

Štrbské presso unique blue zrnková káva 1 kg značky s tradicí a dobrou pověstí ŠTRBSKÉ PRESSO – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Štrbské presso unique blue zrnková káva 1 kg cenově vychází na 651 Kč.

Katalogové číslo: 2178 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Štrbské presso unique blue zrnková káva 1 kg od společnosti s výborným jménem ŠTRBSKÉ PRESSO je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Základ opět tvoří přírodní brazilská arabika spojená s „pranou“ středoamerickou a etiopskou arabikou. Tato směs je obohacena o nejkvalitnější robustu z Indie a Vietnamu. Složení nabízené touto směsí je příběh, který ve vás zanechá voňavou stopu. „Dvakrát praná kávová zrna roztříděná do stejné velikosti zajišťují jejich rovnovážné pražení. Právě díky tomuto Vám ŠTRBSKÉ PRESSO Unique BLUE přináší vyjímečnou kávu se širokospektrálními blahodárnými účinky na vaše zdraví. S originálním spojením kávových koření českého hořce, skořice a kardamonu vám nabízí synergickou dávku energie a zdraví na každý den“.

 

Další informace

  • Značka: ŠTRBSKÉ PRESSO
  • Kategorie: KÁVA > ŠTRBSKÉ PRESSO
  • Katalogové číslo: 2178
Štrbské presso unique blue zrnková káva 1 kg
Štrbské presso unique blue zrnková káva 1 kg
651