Pellini Espresso Bar n°9 Cremoso zrnková káva 1 kg

486 

Pellini Espresso Bar n°9 Cremoso zrnková káva 1 kg od výrobce s mnohaletou tradicí PELLINI lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. Pellini Espresso Bar n°9 Cremoso zrnková káva 1 kg – můžete mít za 486 Kč.

Katalogové číslo: 631 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Pellini Espresso Bar n°9 Cremoso zrnková káva 1 kg od našeho známého výrobce PELLINI – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu.

Krémová s výraznější chutí. Směs pražená trochu víc do tmava v mistrovském podaní Pellini. Pro všechny druhy káv Pellini je charakteristické pomalé pražení, při kterém jsou zrna rovnoměrně pražena do tmavého stupňe, díky čemuž káva získává výraznou a silnou chuť. Pellini Cremoso je vhodná k přípravě kávovo-mléčných specialit. Je ideální pro přípravu kávy v kávových automatech, perfektní na espresso, cappuccino nebo latte macchiato. Výsledné espresso má specifickou a vyváženou chuť bez známek kyselosti, s bohatou a hustou cremou a jemně kořeněným aróma. Středně silná káva, velmi pěkná pěna střední obsah kofeinu složení 80% Arabika, 20% Robusta.

 

Další informace

  • Značka: PELLINI
  • Kategorie: KÁVA > PELLINI
  • Katalogové číslo: 631
Pellini Espresso Bar n°9 Cremoso zrnková káva 1 kg
Pellini Espresso Bar n°9 Cremoso zrnková káva 1 kg
486