Moka konvice Pezzetti ItalExpress 6 šálků černá

811 

Moka konvice Pezzetti ItalExpress 6 šálků černá od značky se skvělou pověstí PEZZETTI je právě teď za super cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Moka konvice Pezzetti ItalExpress 6 šálků černá momentálně v akci za 811 Kč.

Katalogové číslo: 2159 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Pezzetti ItalExpress 6 šálků černá od přední společnosti PEZZETTI . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce.

Moka konvice Pezzetti ItalExpress má klasický vzhled a patří k nejprodávanějším moka kávovarům z celé řady Pezzetti. Káva připravená v moka konvičce má specifickou plnou chuť.  Tělo kávovaru je hliníkové s plastovými úchytkami.  Moka kávovar je vhodný pro následující typy vařičů: plynový elektrický sklo-keramický Objem uvařené kávy je  cca 300 ml.   Tradiční italská značka moka kávovarů již od roku 1948. Pezzetti patří mezi vedoucí italské producenty moka konviček s dlouhou historií sahající až k samotnému zakladateli panu Enzio Pezzettimu, který firmu založil spolu se svým otcem. Kávovary Pezzetti Vám připraví pravou italskou kávu plnou výrazných chutí i vůní a zaručují Vám tak dokonalý požitek z každého šálku.

 

Další informace

  • Značka: PEZZETTI
  • Kategorie: PŘÍPRAVA NÁPOJŮ > MOKKA KONVICE A FRENCH PRESSY
  • Katalogové číslo: 2159
Moka konvice Pezzetti ItalExpress 6 šálků černá
Moka konvice Pezzetti ItalExpress 6 šálků černá
811