Moka konvice Pezzetti ItalExpress 3 šálky stříbrná

455 

Moka konvice Pezzetti ItalExpress 3 šálky stříbrná s pečetí kvality od PEZZETTI . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Moka konvice Pezzetti ItalExpress 3 šálky stříbrná výhodně za super cenu 455 Kč.

Katalogové číslo: 2155 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moka konvice Pezzetti ItalExpress 3 šálky stříbrná od přední společnosti PEZZETTI . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce.

Moka konvice Pezzetti ItalExpress má klasický vzhled a patří k nejprodávanějším moka kávovarům z celé řady Pezzetti. Káva připravená v moka konvičce má specifickou plnou chuť.  Tělo kávovaru je hliníkové s plastovými úchytkami.  Moka kávovar je vhodný pro následující typy vařičů: plynový elektrický sklo-keramický Objem uvařené kávy je  cca 150ml.   Tradiční italská značka moka kávovarů již od roku 1948. Pezzetti patří mezi vedoucí italské producenty moka konviček s dlouhou historií sahající až k samotnému zakladateli panu Enzio Pezzettimu, který firmu založil spolu se svým otcem. Kávovary Pezzetti Vám připraví pravou italskou kávu plnou výrazných chutí i vůní a zaručují Vám tak dokonalý požitek z každého šálku.

 

Další informace

  • Značka: PEZZETTI
  • Kategorie: PŘÍPRAVA NÁPOJŮ > MOKKA KONVICE A FRENCH PRESSY
  • Katalogové číslo: 2155
Moka konvice Pezzetti ItalExpress 3 šálky stříbrná
Moka konvice Pezzetti ItalExpress 3 šálky stříbrná
455