Mlýnek Timemore Chestnut NANO černý,Mlýnek Timemore Chestnut Nano černý

3390 

Mlýnek Timemore Chestnut NANO černý,Mlýnek Timemore Chestnut Nano černý od našeho známého výrobce Timemore je právě nyní na našich stránkách v akci. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Mlýnek Timemore Chestnut NANO černý,Mlýnek Timemore Chestnut Nano černý ve skvělé akci za 3390 Kč.

Katalogové číslo: 6959493502987 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Timemore Chestnut NANO černý,Mlýnek Timemore Chestnut Nano černý od našeho výrobce Timemore . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu.

Timemore Nano je skladný malý mlýnek s výborným zpracováním vyrobený z jednoho kusu hliníku. Mlýnek je vybaven precizními kameny z tvrzené oceli a 2 ložisky, které umožňují vysoce přesné a konstantní mletí. Hrubost je snadno nastavitelná otočnou matičkou zespodu mlýnku. Mlýnek také klade důraz na kompaktní provedení, a proto má unikátní skládací kličku. Cestovatelé jistě ocení i velikost mlýnku. Měří pouhých 10cm a díky hliníku je i velmi lehký. Modelovaná struktura usnadňuje uchopení při mletí, rukojeť je vyrobena z krásného a odolného ořechu. Zásobník pojme 15g kávyMlecí mechanizmus: 38 mm ocelové kónické kamenyMateriály: slitina hliníku (tělo), nerezová ocel (mlecí mechanizmus), ořech (část rukojeti)Výška: 10 cmPrůměr: 4,5 cm

 

Další informace

  • Značka: Timemore
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 944
  • EAN: 6959493502987
Timemore Mlýnek Timemore Chestnut NANO černý
Mlýnek Timemore Chestnut NANO černý,Mlýnek Timemore Chestnut Nano černý
3390