Mlýnek Baratza Encore ČERNÝ,Mlýnek Baratza Encore černý

3839 

Mlýnek Baratza Encore ČERNÝ,Mlýnek Baratza Encore černý od spolehlivého výrobce Baratza – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Mlýnek Baratza Encore ČERNÝ,Mlýnek Baratza Encore černý – cena 3839 Kč.

Katalogové číslo: 838823004222 Kategorie: , Štítek:

Popis

Mlýnek Baratza Encore ČERNÝ,Mlýnek Baratza Encore černý od dodavatele s dobrým jménem Baratza je k sehnání u nás za skvělou cenu.

Elektrický mlýnek Baratza Encore od americké společnosti Baratza je vhodný na mletí kávy pro všechny alternativní přípravy filtrované kávy jako je např. aeropress, dripper, frenchpress aj. Umí však kávu namlet i velmi jemně, tak jak je potřeba pro přípravu espressa. Baratza Encore je cenově velmi dostupný mlýnek vhodný pro náročné domácnosti popř. i menší kavárny. Mlecí ústrojí je tvořeno kónickými kovovými mlecími kameny (40mm), které jsou u větších mlýnků lepší než kameny ploché, které kávu více zahřívají. Díky široké škále (40 stupňů) nastavitelných stupňů hrubosti můžete snadno měnit hrubost od velmi jemného po hrubé mletí. Baratza Encore pohání motor se 450 otáčkami za minutu, který je doplněn o převodovku s jejíž pomocí je zajištěna nižší hlučnost mlýnku a menší zahřívání kávy. Je navíc zkonstruována tak, že při jakémkoliv pádu cizího tělesa do mlýnku, se mlecí kameny okamžitě zastaví a nedojde tak k poškození kamenů či motoru. Mlýnek Baratza Encore v kostce: Motor: 230 V AC 120 Watts 50/60 Hz. .5 Amps kónické mlecí kameny Kapacita zásobníku: 150g Vyroben z plastu Tlačítko vypnutí / zapnutí 40 stupňů mletí od velmi jemného po hrubé Rozměry (vxšxh): 35 x 13 x 15 cm Hmotnost: 3100g Rychlost mletí: 0,8 – 1,1g za sekundu Kameny jde snadno rozebrat a vyčistit

 

Další informace

  • Značka: Baratza
  • Kategorie: E-SHOP > Mlýnky
  • Katalogové číslo: 579
  • EAN: 838823004222
Baratza Mlýnek Baratza Encore ČERNÝ
Mlýnek Baratza Encore ČERNÝ,Mlýnek Baratza Encore černý
3839