Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g

583 

Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g od tohoto výrobce LAVAZZA – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g – nyní získáte od 583 Kč.

Katalogové číslo: 2124 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g od skvělého výrobce LAVAZZA je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici.

Lavazza Expert ¡Tierra! Bio-Organic Intenso je dokonalá směs pečlivě vybraných zrn Arabica a Robusta z certifikovaných plantáží Lavazza ¡Tierra! Každý šálek je zárukou intenzivní vůně a vynikající chuti, obohacené o tóny sušeného ovoce a vzácného dřeva.   Lavazza ¡TIERRA! je projekt podporující udržitelný rozvoj mezi malými pěstiteli kávy po celém světě. Cílem aktivit Lavazzy je na jedné straně zajistit co nejvyšší kvalitu produktů a na druhé straně zlepšit kvalitu života mnoha komunit, které pěstují kávu již po generace. Pomoc zahrnuje mimo jiné poskytováním moderního vybavení a vhodných nástrojů pro pěstování a prodej kávy s využitím technik šetrných k životnímu prostředí. Certifikát UTZ potvrzuje nejvyšší kvalitu směsí Lavazza.

 

Další informace

  • Značka: LAVAZZA
  • Kategorie: KÁVA > LAVAZZA
  • Katalogové číslo: 2124
Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g
Lavazza Tierra! Bio Organic Intenso zrnková káva 1000 g
583