Kávovar Moccamaster KBG Select RED,Kávovar Moccamaster KBG Select RED

5999 

Kávovar Moccamaster KBG Select RED,Kávovar Moccamaster KBG Select RED od tohoto výrobce Technivorm je k dostání teď opravdu levně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Kávovar Moccamaster KBG Select RED,Kávovar Moccamaster KBG Select RED aktuálně za 5999 Kč.

Katalogové číslo: 8712072539884 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kávovar Moccamaster KBG Select RED,Kávovar Moccamaster KBG Select RED od společnosti s předním postavením na trhu Technivorm je k dispizici za skvělou cenu.

Pokud milujete filtrovanou kávu a chcete si domů pořídit opravdu ten nejlepší domácí překapávač, vsaďte na kávovary řady Moccamaster holandské značky Technivorm. Jako jedny z mála domácích kávovarů splňují přísné standardy mezinárodních kávových institucí SCAA, SCAE a ECBC a také Gold Cup. Filozofií zakladatele Geralda Clementa Smithe bylo vytvořit vysoce kvalitní kávovar, který jednoduše připraví tu nejlepší kávu. Problémem většiny dostupných překapávačů je to, že nedokáží udržovat stálou teplotu 92-96°C po celou dobu extrakce. Výsledná káva je potom téměř bez chuti, bez výrazného těla a bez aroma. Čerstvě namletá výběrová káva si zaslouží naprosto jinou pozornost. Technivorm Moccamaster KBG-741 AO je výsledkem několika desítek let zkušeností. Je to jednoduchý a přitom skvostný kávovar. Díky silnému měděnému topnému tělesu (1520W) umí Moccamaster přivést vodu k varu během několika vteřin a až 1,25l dokonalé filtrované kávy Vám vykouzlí během 6 minut. Káva je přitom výjimečné chuti, má plné tělo a bohaté aroma. Kávovar je vhodný pro rodiny s vyšší spotřebou kávy nebo pro menší firmy a kavárny. Pokud budete kávu připravovat jen pro sebe, doporučujeme pro Vás ideální menší verzi Technivorm Moccamaster One Cup. Tento nový model Moccamaster KBG Select je certifikován pro 10 a 6 šálků, přičemž tuto možnost jednoduše zvolíte přepínačem. Při volbě přípravy na 6 šálků bude průtok pomalejší. Výsledkem bude vždy aromatický šálek kávy s plnou chutí, bez ohledu na množství šálků. Naprosto zásadní vlastností je u tohoto kávovaru schopnost udržovat stálou teplotu 92-96°C po celou dobu extrakce. Rovnoměrné zalévání kávy pak zajišťuje speciální hlavice s 9 otvory. Výsledná káva překape do skleněné nádoby. Nemusíte se obávat ani složitosti celého zařízení. Kávovar má jedno tlačítko pro zapnutí a vypnutí a jedno tlačítko pro funkci ohřívání skleněné nádoby, aby káva zůstala déle teplá, vydrží 40min a káva bude mít teplotu cca 80-85C. Kávovary Moccamaster jsou vyráběny ručně v Holandsku a je zde kladen velký důraz na kvalitu a původ materiálů. Díky opravdu poctivé práci je možné na tyto kávovary dávat standardní záruku 5 let. Správný poměr pro přípravu filtrované kávy v Moccamasteru je 60g kávy na 1l vody. Vždy doporučujeme používat čerstvě praženou a těsně před přípravou namletou kávu. Jedině tak docílíte toho nejlepšího výsledku. Barva: dle výběru Výkon: 1520W Rozměry: 36x17x33 cm Výrobce: Technivorm Materiál: nerezová ocel Doporučená příprava: 60g / 1l Záruka: 5 let

 

Další informace

  • Značka: Technivorm
  • Kategorie: E-SHOP > Kávovary
  • Katalogové číslo: 1241
  • EAN: 8712072539884
Technivorm Kávovar Moccamaster KBG Select RED
Kávovar Moccamaster KBG Select RED,Kávovar Moccamaster KBG Select RED
5999