Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená

99 

Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená od společnosti s dlouholetou tradicí GourmetKava , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte si bezpečně a rychle online. Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená – nyní pořídíte od 99 Kč.

Katalogové číslo: 728 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená od kvalitní značky GourmetKava je k dispizici za skvělou cenu.

Specifikace: 100g nepražená mletá káva Brazílie Santos, 100% arabica, zrnková Zelená káva je dnes velmi vyhledávána zejména pro své pozitivní účinky v oblasti hubnutí. Jedná se o nepražená kávová zrna, která jsou narozdíl od těch tradičních pražených tvrdší a zároveň ohebnější. Obsahují také látky, které se právě pražením ztrácejí. Tou hlavní látkou je kyselina chlorigenová, antioxidant, který společně s kofeinem brání vstřebávání cukru a jeho následné přeměně v tuk. Tato kyselina také může dle tvrzení vědců napomáhat ke snížení rizika vzniku cukrovky, nebo zmenšení celulitidy. U mužů poslouží též ke snížení rizika výskytu žlučových kamenů. >> Pokud se chcete dozvědět jak přípravit zelenou kávu či jak si doma upražit zelenou kávu, podívejte se na náš obsáhlý článek Příprava kávy – Zelená káva. Co se týče hrubosti mletí, káva je namletá hruběji, pro přípravu tedy můžete použít i frenchpress. >> Chcete větší balení? Nabízíme výhodné 1kg balení za 299Kč (pouze zrnkovou)

 

Další informace

  • Značka: GourmetKava
  • Kategorie: E-SHOP > Káva > Zelená káva (nepražená)
  • Katalogové číslo: 728
  • EAN:
GourmetKava Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos)
Káva zelená 100g mletá (Brazil Santos),Zelená káva 100g mletá, nepražená
99