Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica

149 

Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica od této přední společnosti GourmetKava – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica zrovna nyní za cenu 149 Kč.

Katalogové číslo: 15 Kategorie: , Štítek:

Popis

Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica od značky GourmetKava – produkt u nás seženete právě teď za super cenu.

Káva a banány jsou dva hlavní vývozní artikly, které si většina z nás spojí s Kostarikou, zemí ležící ve střední Americe, omývanou z východu Karibským mořem a ze západu Pacifikem. Už v roce 1779 sem byly přivezeny první kávovníky z Etiopie a jako první na světě zde započala výroba kávy ve velkém. Dnes tvoří káva přibližně 1/4 tržeb plynoucích ze zahraničního obchodu. Kostarika si velmi zakládá na kvalitě kávy, kterou produkuje, a i proto je v zemi zakázáno pěstování robusty. Původ kávy: Kostarika Tarrazu dostala své jméno podle regionu, ve kterém se nachází nejlepší a nejproslulejší kávovníkové plantáže, Tarrazu. Ten se nachází přibližně 80 km jižně od hlavního města San José a naše káva je zde pěstována v nadmořské výšce kolem 1600 m.n.m. Chuť a aroma jedné z nejproslulejších káv na světě tvoří kombinace kyselých půd po vyhaslých vulkánech, tropického slunce, jemného mořského větru a také toho, že je zde asi 100x více kávovníků než obyvatel. Proto je možné každé rostlině věnovat maximální péči, lásku a úsilí. Chuť kávy: Tarrazu se vyznačuje neskutečnou vyvážeností. Bezprostředně po prvním doušku kávy ucítíte kořeněné čokoládové tóny doplněné karamelovým aroma, následuje bohaté harmonické tělo, které je doprovázeno oříškovou chutí. Káva je jemná, pouze lehce kyselá a pro svoje vlastnosti je velice vyhledávaná především ženami, a také těmi, kdo právě začínají s kvalitními kávami z nejproslulejších plantáží světa. Zpracování: mokré Odrůda: Caturra Složení: 100% ArabicaStupeň pražení: City+

 

Další informace

  • Značka: GourmetKava
  • Kategorie: E-SHOP > Káva
  • Katalogové číslo: 15
  • EAN:
GourmetKava Káva Kostarika Tarrazu 250g
Káva Kostarika Tarrazu 250g,Kostarika Tarrazu, zrnková káva arabica
149