Káva Keňa Top Masai 250g,Keňa Top Masai, zrnková káva arabica

219 

Káva Keňa Top Masai 250g,Keňa Top Masai, zrnková káva arabica od tohoto předního výrobce GourmetKava je u nás k dostání za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Káva Keňa Top Masai 250g,Keňa Top Masai, zrnková káva arabica v akci za 219 Kč.

Katalogové číslo: 479 Kategorie: , Štítek:

Popis

Káva Keňa Top Masai 250g,Keňa Top Masai, zrnková káva arabica od dodavatele s dobrým jménem GourmetKava . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce.

Keňa je dnes jedním z nejvýznamnějších producentů kvalitní kávy na světě. Svoji jedinečnost získává především podmínkami, ve kterých káva roste. Rozsáhlé plantáže se nachází zejména v oblasti nejvyšší africké hory Kilimandžáro. Vysoká nadmořská výška, vulkanická půda, dostatek příjemného slunce a také dešťů zajištují, že se kávě v této oblasti opravdu daří. Původ kávy: Keňa Top Masai pocházející z oblasti kolem Kilimandžára získala svůj název podle původní africké etnické skupiny Masajů, kteří se usídlili právě mezi Kilimandžárem a horou Mount Kenya. V Keni jsou téměř 2/3 celkové produkce kávy pěstovány na malých farmách, které zaměstnávají podle odhadů z roku 2012 až 6 milionů obyvatel z celkových 44,4 milionů. Chuť: Káva Keňa Top Masai je jednou z nejkvalitnějších a nejznamenitějších arabic světa. Očaruje Vás svojí neuvěřitelnou harmonií všech chutí a to jak těch kyselých po pomerančích či mandarinkách, tak sladkých po červených třešních. Spektrum chutí je u této kávy opravdu široké. Najdete zde i nádech jasmínu a vinné révy. Tělo kávy je přitom krásně plné. Vulkanická půda propůjčuje kávě Top Masai příjemnou kyselost, kterou ale přitom doprovází sametová hebkost. O kávě Top Masai se šušká, že je to to nejlepší, co může opravdový kávový gurmán okusit. Zpracování: mokréSložení: 100% ArabicaStupeň pražení: City+

 

Další informace

  • Značka: GourmetKava
  • Kategorie: E-SHOP > Káva
  • Katalogové číslo: 479
  • EAN:
GourmetKava Káva Keňa Top Masai 250g
Káva Keňa Top Masai 250g,Keňa Top Masai, zrnková káva arabica
219