Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g, zrnková,Beansmiths Brazil Diamond, 250g

215 

Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g, zrnková,Beansmiths Brazil Diamond, 250g od známé značky Beansmith's . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g, zrnková,Beansmiths Brazil Diamond, 250g stojí u nás 215 Kč.

Katalogové číslo: 1478 Kategorie: , Štítek:

Popis

Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g, zrnková,Beansmiths Brazil Diamond, 250g od této skvělé značky Beansmith's je k získání právě teď u nás za super cenu.

Tuto brazilskou sklizeň jsme vybrali jako “nízkoprahovou” kávu, určenou pro nenáročné klienty a pro ty, kteří by rádi přešli na lepší, výběrové odrůdy káv, ale z nějakých důvodů si nemohou dovolit rychlý jednorázový krok. Tato káva Vám umožní cestu k výběrové kávě i když jste Vy nebo Vaši stávající klienti stále zvyklí na hodně pražené komoditní kávy. Je tak vhodná i do gastro segmentu, kde je náročnější se přizpůsobit celé šíři chuťových preferencí zákazníků. Jde o směs kvalitních káv sebraných z celého proslulého regionu Minas Gerais. Proto se káva nemůže nazývat v pravém slova smyslu kávou výběrovou. Svou chuťovou kvalitou by však na výběrové hodnocení dosáhla. Zároveň dosahuje kvality NY2, která povoluje pouze velmi malé množství defektů. Káva je velikosti 17/18 – druhá největší, kterou z Brazílie můžete koupit. Jde tedy o velmi kvalitní Arabiku, konzervativnější chuti, kterou pražíme o něco více než naše kávy ostatní. Stále v ní však nenarazíte na chuť pražení samotného, její chuťový profil je dán regionem a přirozenou aciditu trochu snižujeme o něco delším “developmentem” při pražení. Káva je tak vhodná na klasické espresso a je možné ji použít také v domácích či firemních automatech. Země: Brazílie Farma / washing station: různé v oblasti Chuťový profil: mléčná čokoláda, lískový ořech Doporučená příprava: Espresso Odrůda: různé Metoda zpracování: Natural Nadmořská výška: min 1100 m.n.m. Oblast: Minas Gerais Acidita: Nízká acidita Cuppingové score: 82

 

Další informace

  • Značka: Beansmith's
  • Kategorie: E-SHOP > Káva
  • Katalogové číslo: 1478
  • EAN:
Beansmith's Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g
Káva Beansmiths č. 3 (Brazil) 250 g, zrnková,Beansmiths Brazil Diamond, 250g
215