Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo 1x,Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo Cafissimo® a Caffitaly®

599 

Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo 1x,Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo Cafissimo® a Caffitaly® od skvělého výrobce Sealpod je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo 1x,Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo Cafissimo® a Caffitaly® aktuálně zrovna za 599 Kč.

Katalogové číslo: 711347732973 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo 1x,Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo Cafissimo® a Caffitaly® zboží dodává Sealpod je k dostátní teď u nás za super cenu.

Svoboda výběru kávy Díky nerezové znovuplnitelné kapsli Sealpod se už nemusíte omezovat pouze na kapsle vyráběné speciálně pro Váš Tchibo kávovar. Připravujte si kávu dle vlastní chuti a výběru. Můžete začít třeba s naší >>čerstvou kávou<<. S plnitelnou kapslí Sealpod máte jistotu, že káva, kterou si připravujete je skutečně čerstvá. Úspora nákladů Oproti plastovým plnícím kapslím, má nerezová kapsle Sealpod neomezenou dobu použitelnosti. Kapsli tedy můžete plnit donekonečna, nijak se nerozpadne. Kapsle se uzavírá silikonovým víčkem, které také není omezené počtem použití díky upravené dírce pro jehlu kávovaru. Se znovu plnitelnou kapslí rozhodně ušetříte. Ekologie Kapsle Sealpod je nejen ekonomičtější, ale i ekologičtější varianta přípravy čerstvé kávy. Nebudete již muset pokaždé vyhazovat použitou kapsli do koše, což bude mít příznivý vliv na životní prostředí. Kompatibilita Kapsle Sealpod jsou kompatibilní s většinou kávovarů K-FEE®, Cafissimo®, Caffitaly®, Verismo® (mimo Tchibo Cafissimo Pure). Snadné použití Použití je skutečně velice snadné. Kapsli naplňte čerstvě namletou kávou dle vlastního výběru a to po okraj, na který dosedá nerezový víčko, kávu lehce upěchujte lžíci, položte nerezový víčko. Vrch kapsle zbavte přebytečné kávy a nasaďte na ní silikonové víčko. Kapsli vložte do kávovaru tak, aby jehla dosedla do předpřipravené dírky. Dále postupujete klasicky, jako při originálních kapslích 🙂 Jakou kávu používat? Pokud kupujete mletou kávu, zvolte typ 'Mokka'. Pokud si kávu melete sami, doporučujeme mlít v mlýnku s mlecími kameny o něco hruběji než espresso. Každé balení obsahuje: 1x nerezová kapsle Sealpod, 1x plastová odměrka, 100x papírový filtr Materiál: kapsle – nerezová ocel, víčko – silikon (BPA free). Upozornění: abyste předešli přetrhnutí černého víčka, vyčkejte alespoň 1 minutu po vaření, než zvednete držák na kapsle. <iframe width="1145" height="644" src="https://www.youtube.com/embed/4jug5b7whbU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Další informace

  • Značka: Sealpod
  • Kategorie: E-SHOP > Káva > Plnitelné kapsle > Kapsle pro Tchibo ®
  • Katalogové číslo: 1537
  • EAN: 711347732973
Sealpod Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo 1x
Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo 1x,Kapsle Sealpod FeePod pro Tchibo Cafissimo® a Caffitaly®
599