Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg

378 

Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg od tohoto předního výrobce JULIUS MEINL je nyní k dostání výhodně za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg výhodně za 378 Kč.

Katalogové číslo: 2108 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg od značky JULIUS MEINL je momentálně za bezkonkurenční cenu.

Zrnková káva Trend Collection Caffe Crema Intenso Julius Meinl jsou pečlivě vybraná kávová zrna z Jižní Ameriky a Asie. Káva se vyznačuje plným a silným aroma, jemnou chutí a vyváženou dochutí a obzvlášť sametovou pěnou. Je obzvlášť vhodná pro přípravu s mlékem. Káva je pražena v pražírnách ve Vídni nebo v italské Vincenze s velkými zkušenostmi a citem. Šetrným pražením vzniká čokoládově hnědý vídeňský stupeň hnědosti kávy. Káva se po upražení obratem zabalí tak, aby bylo ochráněno aroma. Nepřetržitá kontrola a ochutnávka od surovin až po hotový produkt garantují, že se do šálku kávy dostane jen ta nejlepší a nejkvalitnější káva.

 

Další informace

  • Značka: JULIUS MEINL
  • Kategorie: KÁVA > JULIUS MEINL
  • Katalogové číslo: 2108
Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg
Julius Meinl Trend Collection Caffe Crema Intenso zrnková káva 1 kg
378