Dekantér kádinka SIMAX / Academy 250 ml,Dekantér kádinka SIMAX 250ml

209 

Dekantér kádinka SIMAX / Academy 250 ml,Dekantér kádinka SIMAX 250ml od značky Simax lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Dekantér kádinka SIMAX / Academy 250 ml,Dekantér kádinka SIMAX 250ml výhodně za cenu 209 Kč.

Katalogové číslo: 886 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dekantér kádinka SIMAX / Academy 250 ml,Dekantér kádinka SIMAX 250ml od dodavatele se skvělou pověstí Simax je pro vás pro vás právě dnes v akci.

Pokud si potrpíte na stylové vybavení kuchyně, nebo Vaší kavárny, určitě si zamilujete tenhle skleněný dekantér. Moderní vzhled džbánku oživí podávání Vašich nápojů, ať už kávy, čaje, vody, nebo mléka. Hodí se jak pro teplé, tak studené nápoje. Dekantér je navíc vyrobený z tvrzeného laboratorního skla, které je žáruvzdorné a kvalitnější jak běžné kuchyňské sklo. Dekantér perfektně sedí s drippery Hario nebo drippery Kafia 🙂 Určitě oceníte i praktické ucho, díky kterému bude nalévání pohodlné a rysku pro změření objemu se zobrazením 50, 100 a 150ml. Objem: 250 ml Upozornění, zasíláme dle skladových možností, buď výrobce SIMAX (český výrobce), nebo Academy (anglický výrobce)- stejné vlastnosti, viz obrázky. Nelze zvolit.

 

Další informace

  • Značka: Simax
  • Kategorie: E-SHOP > Příslušenství > Servírování kávy
  • Katalogové číslo: 886
  • EAN:
Simax Dekantér kádinka SIMAX / Academy 250 ml
Dekantér kádinka SIMAX / Academy 250 ml,Dekantér kádinka SIMAX 250ml
209